Přemístitelný samolepící dětský metr na zeď 21 x 102 cm - žirafa

Samolepící dětský metr na zeď  - žirafa (1)
Novinka

Ten čas ale letí, co? Děti nám rostou před očima a všem okolo se s radostí chlubí, o kolik už zase vyrostly. Chcete si jejich růst dokumentovat?  Tak jim pořiďte přemístitelný metr na zeď s roztomilým motivem žirafy, který… Více informací

 do 5 pracovních dnů 
883
ks
Katalogové číslo:
P20-0236
Záruka:
2 roky

Ten čas ale letí, co? Děti nám rostou před očima a všem okolo se s radostí chlubí, o kolik už zase vyrostly. Chcete si jejich růst dokumentovat? 

Tak jim pořiďte přemístitelný metr na zeď s roztomilým motivem žirafy, který jim zkrášlí pokojíček. 

Naše metry jsou z kvalitního tkaného samolepicího materiálu, který je novinkou na českém trhu. A lepení s ním je zábava, kterou si užijí i děti. Opravdu. Lepení je tak snadné, že vám mohou pomáhat. Jednoduše samolepku sloupnete z podkladového papíru a přiložíte na zeď. A dlaní jen několikrát přejedete po celém povrchu - a je to. A kdyby se to náhodou nepovedlo, nezoufejte. Samolepka se dá jednoduše odlepit, bez poškození nátěru na zdi a znovu a znovu se dá přilepovat. Až se budete za čas chystat na malování, stačí samolepku ze zdi jednoduše sloupnout a schovat. Buď jí můžete nalepit zpět na podkladový papír, nebo ji prostě nechejte někde, kde se jí nic nestane. Samozřejmě položenou lepidlem nahoru. Jen po malování musíte počkat, až bude zeď úplně suchá, jinak metr držet nebude.

Samolepky lze lepit na zeď a všechny hladké plochy. Neobsahují ftaláty ani jiná škodlivá barviva.
Tak si užijte novou dekoraci pokojíčku a pochlubte se fotkami třeba na facebooku.

 

  • Textilní samolepka je určena do všech interiérových prostor na hladké povrchy (hladký štuk, sádrokarton, lamino, dřevo, sklo, kov).
  • Neobsahuje ftaláty ani jiná škodlivá barviva.
  • Baleno v krabici nebo obálce.

Barevnost obrázků se může od finálního výrobku mírně lišit s ohledem na monitor, na kterém zboží prohlížíte. Barevná odlišnost není důvodem k reklamaci. Dekorativní předměty před stěnou slouží pouze k lepší představě o tapetě a daném vzoru a nejsou součástí prodeje. 

Parametry

téma samolepky: dětská, metr, žirafa

téma samolepky: dětská, metr, žirafa

Uživatelská recenze produktu Přemístitelný samolepící dětský metr na zeď 21 x 102 cm - žirafa

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů